Strona główna | Ogłoszenia | Poradnik | Instrukcja | Regulamin | Rejestracja | Dodaj ogłoszenie

nie zalogowany
zaloguj się!

Regulamin giełdy solarium
 1. Przed rejestracją każdy użytkownik giełdy jest proszony o zapoznanie się z niniejszym regulaminem. W przypadku złamania zawartych w nim zasad administrator giełdy ma prawo do natychmiastowego usunięcia ogłoszenia bez zwrotu poniesionych przez użytkownika kosztów.
 2. Rejestracja dokonywana jest po podaniu nazwy konta, hasła, wyborze charakteru klienta, danych osobowych (nazwisko, imię), adresu zamieszkania lub siedziby firmy, telefonu kontaktowego (conajmniej jeden telefon kontaktowy)
 3. Administrator ma prawo zablokowania konta po stwierdzeniu jego niewiarygodności.
 4. Giełda przeznaczona jest głównie dla towarów używanych, ofert pracy oraz wynajmu lokali użytkowych. Jej głównym zadaniem jest ułatwienie nabycia lub sprzedaży urządzeń przez właścicieli salonów solaryjnych oraz firm zajmujących się obrotem urządzeń z rynku wtórnego.
 5. Istnieje kilka sposobów umieszczenia ogłoszenia w giełdzie. Dokładniej w dziale instrukcja
 6. Kontakt z administratorem giełdy jest możliwy za pośrednictwem e-maila: gielda@solarium.pl lub pod nr tel. 693 279 710 w godzinach od 8-16 - w dni robocze.
 7. Użytkownik ma możliwość samodzielnego przedłużenia czasu emisji ogłoszenia. Warunkiem przedłużenia jest liczba punktów na koncie. (1 punkt = 1 dzień)
 8. Wygaśnięcie terminu ważności ogłoszenia powoduje automatyczne przejście na stan nieaktywny. Ponowną aktywację ogłoszenia, które straciło swój termin ważności może dokonać użytkownik lub administrator.
 9. Każde ogłoszenie w giełdzie musi zawierać aktualny numer telefonu kontaktowego lub dokładne dane teleadresowe. Uwaga! Podanie adresu poczty elektronicznej e-mail nie wystarczy do pomyślnej weryfikacji ogłoszenia i może spowodować, że zostanie ono automatycznie odrzucone.
 10. Ogłoszenie w dziale 'kupię lub sprzedam urządzenia' powinno dotyczyć jednego urządzenia opalającego. Wyjątek stanowi sprzedaż całego salonu solaryjnego lub jego wyposażenia.
 11. Zabrania się umieszczania w Giełdzie ogłoszeń dotyczących sprzedaży detalicznej profesjonalnych kosmetyków do solarium. Wyjątek mogą stanowić ogłoszenie o ewentualnym poszukiwaniu dystrybutorów regionalnych
 12. Zabrania się bezwzględnie umieszczania numeru telefonu, bądź też innych danych teleadresowych w polu tematu ogłoszenia.
 13. Obowiązkiem użytkownika giełdy jest wiarygodne podanie właściwości oferowanych towarów oraz ich cen oraz zgodność z zamieszczonym zdjęciem.
 14. Z powodu ustawy o ochronie praw autorskich zdjęcia towarów i urządzeń zamieszczane w Giełdzie samodzielnie przez użytkownika poddawane są akceptacji administratora, a więc nie pojawiają się bezpośrednio po aktywacji ogłoszenia.
 15. Właściciel Giełdy SOLARIUM nie odpowiada za treść ogłoszeń oraz za wiarygodność zamieszczonego materiału zdjęciowego. Administrator Giełdy nie odpowiada za jakość zamieszczonych zdjęć.
 16. Zdjęcia oferowanych produktów należy przysyłać w standardowych plikach graficznych takich jak np: JPG, GIF . Rozdzielczość wystarczająca do publikacji na stronach www to 72 dpi. Optymalny rozmiar to około 500 x 400 punktów. Zdjęcia wykonane z kamer cyfrowych oraz aparatów telofonii komórkowej można wysyłać bezpośrednio bez konieczności dodatkowej obróbki. Każde zdjęcie zamieszczone jest po dopasowaniu przez administratora w dwóch wielkościach. Miniatura na stronie głównej, format midi na stronie z treścią ogłoszenia.
 17. Zamieszczanie zdjęć produktów jest usługą bezpłatną nie jest jednak przymusowe. Zdjęcie wpływa jednak znacznie na podniesienie atrakcyjności ogłoszenia.
 18. Weryfikacja materiałów zdjęciowych przesłanych od poniedziałku do piątku trwa zazwyczaj od 2 do 24 godzin. W wyjątkowych sytuacjach można skontaktować się z redakcją w godzinach pracy 8:00 do 16:00 administrator tel. 693 279 710

© 2005 Słoneczny portal  |  Bezpieczne opalanie  |  Giełda Solarium  |  Słoneczne Forum  |  Polski Związek Solaryjny